Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Kontakty na ORP,doporučené odkazy

Kontakty na ORP,doporučené odkazyV souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem Vám sdělujeme aktuální krizové kontakty na ORP Přerov, které jste dle zpráv některých obcí postrádali.

 
Ing. Tomáš Staněk, vedoucí oddělení ochrany a krizového řízení, tajemník BR a KŠ,    
telefon 702 042 636
Irena Přivřelová, referent oddělení                                                                                             
724 012 581
Marek Koutný, nový referent oddělení                                                                                      
 602 783 694
 
Uvádím dále společnou adresu na naše oddělení kriz@prerov.eu Výhodou této společné adresy je fakt, že veškeré Vaše e-maily uvidí všichni tři pracovníci oddělení. Věřím, že vnímáte závažnost situace a že pochopíte, že se pokusíme odpovědět vždy v aktuálním čase. Dovolujeme si však upozornit, že nejsme schopni podávat právní rady ve vztahu k vydaným usnesením či opatřením vlády.
Současně upozorňujeme, že jste povinni zveřejňovat veškerá usnesení a opatření vlády na svých úředních deskách obcí, přicházejí k vám cestou HZSOL, nikoliv z naší adresy. Pro vyšší informovanost doporučujeme sledovat stránky ministerstva zdravotnictví www.mzcr.cz a spoustu užitečných informací najdete i na našem webu města, zde je platný odkaz: https://www.prerov.eu/cs/magistrat/krizove-situace-a-ochrana-obyvatelstva/epidemie-pandemie-viry/coronavirus-covid-19/, přes který se proklikáte až k informacích nejen ministerstva zdravotnictví, ale také zahraničních věcí ap., najdete různé letáky ke stažení, odpovědi na otázky, které vás pálí, ap. 

Olomoucký kraj poskytl obci Žákovice v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2022 dotaci ve výši 50 000,-Kč na akci: „Příprava projektové dokumentace veřejného osvětlení v Žákovicích“.

Publicita_VO.jpg

Olomoucký kraj poskytl obci Žákovice v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2021 dotaci ve výši 185 710 Kč na akci: „Příprava projektové dokumentace multifunkčního domu v Žákovicích“.

PD KD.png

Olomoucký kraj poskytl obci Žákovice
v rámci Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2021 dotaci ve výši 228 811 Kč na akci: „Oprava místní komunikace k výletišti v obci Žákovice“.

KOMUNIKACE.png

Dotace z Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2019 ve výši 69 900 Kč na realizaci akce "Výměna výplní otvorů chaty na výletišti v Žákovicích"

Žákovice.pngDotace ze SZIF 2012

V roce 2012 získala naše obec dotaci z SZIF z programu PRV na již v pořadí třetí úpravu návsi. Vývěska o této informaci je umístěna na návsi.

P7141017.JPG

Příspěvek Olomouckého kraje

Naše obec získala v roce 2013 příspěvek z Olomouckého kraje pro JSDH na kalové čerpadlo ve výši 50% nákladů - 15.000,-Kč. Kalové čerpadlo Sigma bylo pořízeno za 34.739,-Kč.

logo ol.kr..gif

POV Oloumouckého kraje 2012

Naše obec získala dotaci z POV Olomuckého kraje na realizaci projektu Výměna drátového rozhlasu za bezdrátový rozhlas

pov_r_komplet_2012.jpg

Ceník za výpis z Czech Pointu

Czech point
Cenik za sluzby Czech POINT.doc

Výpisy z Czech Pointu

Czech point
Co je potřeba k žádosti

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

 

Výpůjčka obecního majetku

VÝPŮJČKA OBECNÍHO MAJETKU.pdf

 

Provozní řády dětského a sportovního hřiště


Provozní řád dětského hřiště v Žákovicích.doc

Provozní řád víceúčelového hříště

Provozní řád víceúčelového hřiště[1].docx

 

Návštěvnost stránek

215889
Žákovice